O nas

Kim jesteśmy

Duża część zespołu specjalistów  zastepczejelki.pl  to instruktorzy nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. W pewnym momencie stwierdziliśmy, że bardziej niż kandydatom na kierowców, możemy być potrzebni… osobom z naszej branży. Doskonale znaliśmy wszelkie trudności, z którymi zmagają się Szkoły Nauki Jazdy i mieliśmy pomysł, jak im zapobiegać. Jedną z najważniejszych jest konieczność utrzymania stałej floty pojazdów nawet w sytuacji, w której dojdzie do wypadku z udziałem „elki”.

Tak powstał pomysł firmy, która zajęłaby się wynajmem aut zastępczych właśnie tym firmom, które szczególnie ich potrzebują – czyli Ośrodkom Szkolenia Kierowców. Założyciele firmy skorzystali z własnej wiedzy o branży, ale także włączyli do zespołu radców prawnych, adwokatów i rzeczoznawców o ogromnym doświadczeniu w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych i prawa drogowego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że za każdym razem kontaktują się z Państwo z osobami doskonale znającymi codzienną pracę instruktorów nauki jazdy.

Profil marki Zastepczaelka.pl czyni ją unikalnym zjawiskiem na polskim rynku. Zapewniamy sprawną i szybką pomoc w przypadku kolizji oraz wypadków i zajmujemy się bezgotówkową obsługą procesu uzyskiwania auta zastępczego. Dbamy o to, by nasza współpraca z Państwem miała charakter długofalowy: w razie jakichkolwiek problemów wystarczy jeden telefon, by skorzystać z kompleksowego wsparcia naszych specjalistów.

O nas 4.22/5 (84.49%) 49 votes