Auta przystosowane dla OSK

Samochód dla szkół nauki jazdy

Do realizacji kursów prawa jazdy Ośrodki Szkolenia Kierowców potrzebują floty sprawnych, niezawodnych i – co najważniejsze – odpowiednio wyposażonych aut. Auto zastępcze nauka jazdy musi posiadać m.in. dodatkowe pedały dla instruktora oraz wideorejestrator (zwłaszcza jeśli kursanci w tym właśnie pojeździe mają zdawać część praktyczną egzaminu). Co stanie się jednak, jeśli któreś z aut należących do własnej floty Szkoły Nauki Jazdy ulegnie wypadkowi lub stłuczce? W takiej sytuacji nieodzowny okazuje się samochód zastępczy przystosowany do nauki jazdy. Niestety, jest on nie do zdobycia w ofercie ubezpieczycieli komunikacyjnych, którzy wprawdzie zawsze dostarczają ubezpieczonym pojazd na okres naprawy ich własnego auta, ale ich flota obejmuje wyłącznie samochody z wyposażeniem standardowym.

Czym wyróżnia się pojazd dostarczany w ramach oferty Auto zastępcze nauka jazdy?

Przede wszystkim posiada on wszystkie elementy niezbędne do realizacji zajęć praktycznych podczas kursów prawa jazdy, a także części praktycznej egzaminu. Samochód dla szkół nauki jazdy wyposażamy zawsze w podświetlany znak „L”, a także dodatkowe (również podświetlone) pedały dla instruktora. Ponadto każdy samochód zastępczy przystosowany do nauki jazdy posiada dodatkowe lusterka instruktorskie i wideorejestrator.

Działamy na terenie całej Polski

Zastepczaelka.pl doskonale wiemy, jak wielkie straty przynosi właścicielom OSK brak choćby jednego pojazdu z ich floty. Dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę, w ramach której Szkoły Nauki Jazdy mogą otrzymać pojazd zastępczy przystosowany do nauki jazdy zamiast zwykłego auta zastępczego. Wsparcie w ramach tej usługi dostępne jest dla OSK z całej Polski. Bardzo często korzystają z niej ośrodki zarówno z większych miast, takich jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Opole, Lublin, Rzeszów, jak i mniejszych miejscowości (Jelenia Góra, Ciechanów, Chełm, Zamość,  Nowy Sącz, Gorzów Wielkopolski, Piotrków Trybunalski, Tarnów i inne).

Oszczędne i nowoczesne instalacje LPG

Dla Ośrodków Szkolenia Kierowców niezwykle ważnym aspektem są koszty eksploatacji firmowej floty. Z tego względu pojazd zastępczy przystosowany do nauki jazdy dostarczany przez zastepczaelka.pl zawsze korzysta z oszczędnej i nowoczesnej instalacji LPG. Obecnie dostarczamy klientom kilka  modeli aut: nowy Hyundai i20Toyotę Yaris, Suzuki Baleno, Skoda Fabia i inne. Jednak na specjalne życzenie możemy pozyskać także inne pojazdy. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

Przedstawiając ofertę zastepczaelka.pl dla Ośrodków Szkolenia Kierowców nie sposób pominąć także oferty wynajmu samochodów dla Szkół Nauki Jazdy. Tę ofertę kierujemy do ośrodków, których własna flota jest w dobrym stanie technicznym, ale jest niewystarczająca do realizacji większej liczby godzin zajęć w okresach zwiększonego popytu na kursy nauki jazdy. Wszystkie auta oferowane przez zastepczaelka.pl są nowe i utrzymane w nienagannym stanie technicznym. Dodatkowo każdy samochód zastępczy przystosowany do nauki jazdy płatny jest z OC sprawcy wypadku, dzięki czemu OSK nie pokrywa kosztów jego użytkowania.