O nas

Kim jesteśmy?

Duża część zespołu specjalistów  zastepczejelki.pl  to instruktorzy nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. W pewnym momencie stwierdziliśmy, że bardziej niż kandydatom na kierowców, możemy być potrzebni… osobom z naszej branży. Doskonale znaliśmy wszelkie trudności, z którymi zmagają się Szkoły Nauki Jazdy i mieliśmy pomysł, jak im zapobiegać. Jedną z najważniejszych jest konieczność utrzymania stałej floty pojazdów nawet w sytuacji, w której dojdzie do wypadku z udziałem „elki”.

Tak powstał pomysł firmy, która zajęłaby się wynajmem aut zastępczych właśnie tym firmom, które szczególnie ich potrzebują – czyli Ośrodkom Szkolenia Kierowców. Założyciele firmy skorzystali z własnej wiedzy o branży, ale także włączyli do zespołu radców prawnych, adwokatów i rzeczoznawców o ogromnym doświadczeniu w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych i prawa drogowego. Dzięki temu mają Państwo pewność, że za każdym razem kontaktują się z Państwo z osobami doskonale znającymi codzienną pracę instruktorów nauki jazdy.

W czym możemy Ci pomóc?

Auta przystosowane dla OSK

Auto zastępcze do nauki jazdy dla OSK

Bezpłatne samochody zastępcze dla nauki jazdy

Wypożyczalnia pojazdów do nauki jazdy

Dlaczego właśnie my?

Profil marki Zastepczaelka.pl czyni ją unikalnym zjawiskiem na polskim rynku. Zapewniamy sprawną i szybką pomoc w przypadku kolizji oraz wypadków i zajmujemy się bezgotówkową obsługą procesu uzyskiwania auta zastępczego. Dbamy o to, by nasza współpraca z Państwem miała charakter długofalowy: w razie jakichkolwiek problemów wystarczy jeden telefon, by skorzystać z kompleksowego wsparcia naszych specjalistów.