Wypożyczalnia pojazdów do nauki jazdy

Wypożyczalnia pojazdów do nauki jazdy

Jedną z najpopularniejszych usług, oferowanych przez Zastepczaelka.pl, jest wynajem eLek. Ośrodki Szkolenia Kierowców bardzo chętnie korzystają z możliwości czasowego zwiększenia floty pojazdów – dokładnie w chwili, gdy popyt na kursy wzrasta. Wiemy, czego potrzeba Ośrodkom Szkolenia Kierowców, dlatego wszystkie dostępne u nas samochody dla szkół nauki jazdy to auta najwyższej klasy. Do dyspozycji kierowców oddajemy niezawodne auta marki Hyundai (nowy i20) , Toyota Yaris, Suzuki Baleno wyposażone w ekonomiczną instalację LPG. Jeśli jednak poszukujesz dla swojego OSK samochodu innej marki – skontaktuj się z nami. Specjalnie dla Twoich potrzeb dostarczymy auto na indywidualne zamówienie.

Flota wypożyczalni pojazdów do nauki jazdy

Wszystkie samochody dla szkół nauki jazdy posiadają podświetlany znak „L”, dodatkowe lusterka i podświetlenie pedałów u instruktora, a także wideorejestrator, zamontowany w lusterku instruktorskim.

Auta zastępcze dla szkół jazdy stanowią nieocenione wsparcie w okresach zwiększonego zainteresowania szkoleniami kierowców.

Z jednej strony pozwalają one Ośrodkom Nauki Jazdy na szybką organizację kursów dla większej liczby słuchaczy, z drugiej strony zaś – nie wymagają ponoszenia wysokich kosztów zakupu i przystosowania auta. OSK korzysta z pojazdu tylko wtedy, gdy jest on potrzebny, natomiast gdy popyt na szkolenia powróci już do normalnego poziomu – zwraca auto, ponosząc opłatę jedynie za okres jego użytkowania. W ten sposób Szkoły Nauki Jazdy zyskują więcej: dodatkowe kursy przynoszą atrakcyjny dochód, a ich organizacja jest bardzo opłacalna.

Auto zastępcze dla szkół jazdy to niejedyna propozycja zastepczaelka.pl dla właścicieli OSK.

Wynajem elek w wypożyczalni samochodów do nauki jazdy Zastepczaelka.pl przynosi Ośrodkom Szkolenia Kierowców wiele korzyści, zarówno ekonomicznych, jak i wizerunkowych. OSK zyskują dzięki temu dodatkowe, wysokiej klasy pojazdy, które wspierają ich własną flotę aut. Na życzenie ośrodków, wypożyczalnia pojazdów do nauki jazdy dostarcza samochody nieoznakowane (bez logo „Zastepczaelka.pl”).

Nowe auta

Dostęp do nowych aut w doskonałym stanie technicznym

Nowoczesna instalacja

Wszystkie pojazdy wyposażone zostały w nowoczesną instalację na gaz, dzięki czemu koszty ich użytkowania są minimalne

Uczciwe rozliczenie

OSK korzysta z pojazdu tylko wtedy, gdy jest on potrzebny, natomiast gdy popyt na szkolenia powróci już do normalnego poziomu – zwraca auto, ponosząc opłatę jedynie za okres jego użytkowania

Bardzo duże znaczenie ma dla właścicieli OSK fakt, że w ramach współpracy z wypożyczalnią pojazdów do nauki jazdy  Zastepczaelka.pl zyskują oni dostęp do nowych aut w doskonałym stanie technicznym. Wszystkie wyposażone zostały w nowoczesną instalację na gaz, dzięki czemu koszty ich użytkowania są minimalne, a to sprawia, że zyski Ośrodków Nauki Jazdy rosną jeszcze szybciej.

Dzięki unikalnej ofercie Zastepczaelka.pl OSK z całej Polski mogą swobodnie planować liczbę i harmonogram kursów, nawet w razie nieprzewidzianych sytuacji: wypadków i stłuczek z udziałem „eLek”. W tej sytuacji proponujemy im dostarczenie pojazdów specjalistycznych do nauki jazdy, płatnych z OC sprawcy.

Z oferty Zastepczaelka.pl korzystają odbiorcy z całego kraju. W tej chwili dostarczamy pojazdy zarówno do Ośrodków Szkolenia Kierowców z Warszawy, Łodzi, Poznania, Wrocławia, Katowic czy Krakowa, jak i Szkół Nauki Jazdy z takich miast, jak: Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Opole, Lublin czy Zamość. Wypożyczane auta dostarczane są na miejsce przez naszych kierowców. Dzięki temu właściciele OSK otrzymują je na komfortowych zasadach.