Auto zastępcze dla OSK

Auto zastępcze do nauki jazdy

W sytuacji wypadku komunikacyjnego z udziałem „eLki” Ośrodek Szkolenia Kierowców powinien jak najszybciej znaleźć auto zastępcze do nauki jazdy. Uzyskanie pojazdu zastępczego nie stanowi problemu, ponieważ jego dostarczenie należy do obowiązków ubezpieczyciela. Problem polega jednak na tym, że podstawiony samochód jest wyposażony standardowo – nigdy nie jest to natomiast auto zastępcze dla szkół jazdy.

Właśnie z tego względu w zastepczaelka.pl stworzyliśmy ofertę, w ramach której Szkoły Nauki Jazdy mogą otrzymać specjalistyczny pojazd zastępczy dla OSK. Obecnie zastępcza elka w naszej ofercie to profesjonalnie wyposażony nowy Hyundai i20 ,Toyota Yaris, Suzuki Baleno, Skoda Fabia i inne. Wszystkie pojazdy posiadają podświetlenie znaku „L”, pedały instruktora (także z podświetleniem), dodatkowe lusterka instruktorskie i wideorejestratory. Dzięki oszczędnej instalacji LPG każde auto zastępcze dla szkół jazdy pozwala właścicielom OSK na znaczną redukcję kosztów.

Dostarczamy pojazd zastępczy dla OSK pod wskazaną lokalizację w dowolnym regionie kraju

Jeśli więc zastępcza elka staje się koniecznością, ponieważ pojazd z własnej floty Szkoły Nauki Jazdy uległ wypadkowi, zastepczaelka.pl dostarcza pojazd zastępczy dla OSK pod wskazaną lokalizację w dowolnym regionie kraju. W naszym zasięgu znajdują się zarówno największe miasta: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Łódź, Gdańsk, Opole, Lublin czy Rzeszów, jak i mniejsze miejscowości na terenie całej Polski. Użytkownik samochodu nie płaci za korzystanie z niego ani złotówki, ponieważ koszty pokrywane są z OC sprawcy wypadku.

Auto zastępcze dla szkół jazdy to niejedyna propozycja zastepczaelka.pl dla właścicieli OSK.

Mamy świadomość, że dodatkowy pojazd potrzebny jest nie tylko wtedy, gdy własne auto ulegnie wypadkowi, ale także w chwilach zwiększonego popytu na kursy na prawo jazdy. W takiej sytuacji Ośrodkowi Szkolenia Kierowców przydałoby się dodatkowe auto (lub auta), dzięki któremu możliwe byłoby rozszerzenie harmonogramu zajęć dla kursantów.

Niższe koszty

Koszty wynajmu samochodu są znacznie niższe, niż jakiekolwiek alternatywne rozwiązanie,

Ilość dni wynajmu

Szkoły korzystają z profesjonalnie wyposażonych aut ponosząc opłatę wyłącznie za taką liczbę dni, przez którą były one wykorzystywane.

Maksymalna oszczędność

Dzięki wyposażeniu aut w instalacje LPG zapewniliśmy użytkownikom maksymalnie oszczędne ( pod względem kosztów eksploatacji) rozwiązanie.

Chętnie realizujemy indywidualne zamówienia właścicieli OSK.

Większa liczba „eLek” na drodze to jednocześnie wyższe zyski dla OSK przy takim samym czasie pracy. Inwestycja w zakup i wyposażenie nowego pojazdu okazuje się jednak całkowicie nieopłacalna. Koszty byłyby zbyt wysokie i wzrost popytu na kursy nie mógłby ich zaspokoić. W zastepczaelka.pl znaleźliśmy inne rozwiązanie problemu zbyt małej liczby samochodów w OSK. Właścicielom szkół proponujemy nie tylko pojazd zastępczy dla OSK, ale także wynajem auta z wypożyczalni. Wszystkie samochody dostępne w ramach tej oferty są wyposażone tak samo, jak nasze auta zastępcze.

Jeśli więc szukasz auta zastępczego lub „eLki” do wynajęcia, ale oczekujesz innej marki, niż podane powyżej skontaktuj się z nami.